♪♫•CraZy GirlS♪♫•
Welcy To The CraZy Girly Form
Registriraj se!Very Happy
Forum je nov....pomozi nam da uspesmo i postanemo uspesni!
Voooli vaaas vasa ADMINISTRACIJA!
♪♫•CraZy GirlS♪♫•
Welcy To The CraZy Girly Form
Registriraj se!Very Happy
Forum je nov....pomozi nam da uspesmo i postanemo uspesni!
Voooli vaaas vasa ADMINISTRACIJA!
♪♫•CraZy GirlS♪♫•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♪♫•CraZy GirlS♪♫•

Najbolji CraZy girlY Forum...reg. se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ***** My diary *****

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
bambii
*sWeet girl*
*sWeet girl*
bambii


Broj postova : 203
Points : 211
Join date : 12.04.2010

*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Emptypon tra 12, 2010 3:56 pm

Dear diary . .. .

ee . .danas se nish posebno nije desilo. . ..u shkoli smaranje. . . Stefana ne widjam wec danima. . ..stw nznm shta se sa nama deshawa. . . .izgleda da necemo mi josh dugo ako bude nastawio tako da se ponasha. . . .joooj. . .muwa me jedan Dawid. . .joooj. . .presladak je. . . .ma ja nisam normalna .. .msm owamo se trudim da swe bude ok sa stefanom .. .a sa druge strane bih wolela da probam da Dawidom .. stw nznm shta da radim. . . ..nisam ja bash normalna. . . .
[Vrh] Go down
ηєℓα
Admin
ηєℓα


Gemini Rat
Broj postova : 912
Points : 1229
Birthday : 14.06.1996
Join date : 18.01.2010
Age : 27
Lokacija : SpŁit
Humor : ŁoŁ

*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: Re: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Emptyčet tra 29, 2010 11:10 am

Pisiii...zanimljivo..
[Vrh] Go down
https://crazyforever.forumcroatian.com
bambii
*sWeet girl*
*sWeet girl*
bambii


Broj postova : 203
Points : 211
Join date : 12.04.2010

*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: Re: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Emptysri svi 12, 2010 11:17 am

12.05.


Kada su me drugarice tog leta pitale- ko ti je taj slatkish, nisam znala ni kako se ja zowem, a kamoli on. Very Happy Bilo je bitno da smo zajedno i da se wolimo i da je chitaw swet nash. . .
Woleli smo se. . .kao u filmu. . ..Mislili smo,zheleli,disali woleli u isto wreme.To mi je bila prwa prawa ljubaw, swe prwo .. . .ali i prwa bol i tuga koja razara kada mi je taj kreten rekao da me je prewario sa nekom cicom .. .

Da sam samo mogla da opishem kako sam se tada osecala.A zashto ti ja swe owo pricham???Zato shto smo se danas sreli, nakon milion godina.. ..

Narawno, mogla sam ja njemu to da oprostim, i jesam . ..ali da zaborawim i predjem preko toga- stwarno nisam mogla . .. Onda sam od drugarice chula da wreme lechi swe.Mozhda drugima, ali ne i meni. .ja sam izuzetak. . .jer, i danas kada sam ga widela-zatitrao mi je stomak.Prolazili su dani, meseci, godine, neke nowe ljubawi su doshle, proshle, ali nijedna nije bila kao ta.

Nikada necu zaborawiti nash poslednji poljubac.Zawrshilo se tamo gde je i pochelo, na klupi ispred shkole.Molio me je da mu pruzhim josh jednu shansu, oproshtaj.Nisam mogla, znala sam da posle swega nishta nece biti kao pre.Cutali smo dugo, a onda me je pitao da li mozhe da me poljubi.Cutala sam, a onda je usledio poljubac-topao, nezhan, socan,lagan, nezaborawan. . . .I rastali smo se .. . .Widela sam ga danas, oboje smo u nekim wezama, pitamo jedno drugo kako je, a on mi kazhe - nikad kao onda sa tobom .. .

Progutala sam knedlu i krenula dalje.. . . .
[Vrh] Go down
**Kacxa**
*c00l girl*
*c00l girl*
**Kacxa**


Cancer Horse
Broj postova : 69
Points : 67
Birthday : 21.07.1990
Join date : 11.05.2010
Age : 33
Job/hobbies : Internet...:)
Humor : XaXaXaxa..:)

*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: Re: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Emptysri svi 12, 2010 11:21 am

Jaoo..divnoo
[Vrh] Go down
bambii
*sWeet girl*
*sWeet girl*
bambii


Broj postova : 203
Points : 211
Join date : 12.04.2010

*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: Re: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Emptypet svi 14, 2010 12:36 pm

14.05.


Znachi ne werujem. . . .josh ne mogu da powerujem da sam raskinula sa Stefanom .. . kmeeeeeee A bilo nam je tako lepo.Sutra bi nam bilo 7 meseci.Al brt kad je budala.Widim ja da to ne ide.Sad cu da ti ispricham shta se desilo:

Bila preksinoc neka zhurka.I ja nisam mogla da idem, bila bolesna,a Stefan ishao.Kao bilo mu zhao shto ja ne idem jedwa sam ga naterala da on ipak ode. . .ali sam se pokajala. . .Swe bilo ok tamo. . .soop se ponashao .. . . I onda se pojawi neka bitch i pochne da ga muwa.Kaze on njoj da je zauzet, al ona se zalepila,koza, ne odustaje od onog shto zacrta.I smuwa ga . .. aaaaaaaaaaaaa . . .pukla sam kad sam chula .. . Od tad se nismo wideli . . .I zowem ja njega sinoc. . . i tu kao neshto prichali i pitam ga kako bilo na zurci i on mi kazhe shta se desilo. . .Ja poludela . . .I danas smo ceo dan prichali. . ali iak smo raskinuli. . .. mozhda sam pogreshila, ali ako se tako stalno muvao sa nekom, to wishe nije to shto ja trazim.I sad se on meni kao pravda, kao neshto , a ipak me woli . . .msm ipak smo 6 ipo meseci zajedno .. .. msm oprostila sam ja njemu, ali zaborawila ne. . . .i ne werujem da cemo se ikad pomiriti . . .jednostawno GOTOWO JE . .. .ali on to ne kapira i sad izgleda kao da mi nije stalo, ali ja sam samo realna. . .widim kada je kraj. . . . .
[Vrh] Go down
Sponsored content





*****   My diary  ***** Empty
PostajNaslov: Re: ***** My diary *****   *****   My diary  ***** Empty

[Vrh] Go down
 
***** My diary *****
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ...*Dear Diary*...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♪♫•CraZy GirlS♪♫• :: σ ηαмα... :: Dnevnici-
Forum(o)Bir: